+48 730 102 802

Idea

W 2004 roku, z głowami pełnymi pomysłów stworzyliśmy Expert Kuchnie i przystąpiliśmy do budowania marki oraz zdobywania zaufania wśród Klientów.

Postawiony cel był jasny – wykreować miejsce pozwalające Klientom zaspokoić ich wyobrażenia i spełnić potrzeby stawiane przy wyborze nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni.

Miejsce, w którym będzie możliwość zaoferowania pełnej i kompleksowej obsługi, od projektu po realizację.

Przy projektowaniu sięgamy po sprawdzone rozwiązania, ale tez nieustannie poszukujemy nowych. Wciąż poszerzamy wachlarz dostępnych akcesoriów i materiałów .

Dużą uwagę skupiamy na pracach montażowych. Wiemy jak ważnym są elementem, dlatego cechują nas przy tym staranność i dokładność…

 

Dlaczego my?

Kilkaset realizacji już za nami. Pozytywne opinie i częste polecenia wśród Klientów motywują i napędzają do dalszego działania.

Choć tworzenie kuchni to często współpraca z wieloma kooperantami i dostawcami, to kluczowe obszary jak odpowiedzialność za wymiary i projekt po złożenie i montaż powierzamy tylko naszej wykwalifikowanej kadrze.

Meble powstają w naszych warsztatach. Są składane ręcznie przy wykorzystaniu profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi.

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem. Wybierając nas wspierasz Polską przedsiębiorczość.

Wciąż się kształcimy chcąc oferować Wam więcej…

 

Architekci

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy i  rozwijamy współpracę z Architektami i biurami projektowymi.

Dokładamy starań, by Państwa śmiałe wizje i złożone projekty wspólnie wprowadzić w życie. Służymy konsultacją na każdym etapie.

Pomagamy przy tworzeniu projektów instalacji i wspieramy w kwestiach technicznych.

Zapraszamy do kontaktu…