+48 730 102 802

Twoja kuchnia

Doradztwo

Pierwszym krokiem do nowej kuchni jest zapoznanie się z możliwościami jakie rysuje przed Nami dzień dzisiejszy w zakresie meblarstwa. Różnorodność materiałów, ogromna gama kolorów, nowoczesne rozwiązania techniczne, sposoby zagospodarowania przestrzeni… Na podstawie planów mieszkania (pomieszczenia kuchennego) proponujemy wstępne wersje zabudowy, określamy zakres prac, przybliżone koszty inwestycji. Na tym etapie rozmów przybliżymy Państwo „drogę do nowej kuchni”.

Pomiar u klienta

Profesjonalny pomiar daje gwarancję poprawnej realizacji inwestycji. Wizyta u klienta to również okazja do przyjrzenia się z bliska układowi całego mieszkania czy domu. Ścianki działkowe, przyłącza elektryczne i wodne, naświetlenie pomieszczenia często warunkuje aranżację. Pomiar to nowe pomysły na Twoją kuchnie.

Aranżacja

Na podstawie informacji zebranych podczas wizyty u klienta projektant przystępuje do aranżacji pomieszczenia kuchennego. Wykorzystuje wiedze i znajomość dostępnych rozwiązań. Przy zaprojektowaniu stawiamy na indywidualizm – chcemy maksymalnie dostosować zabudowę do Twoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę najdrobniejsze szczegóły, pamiętając że to one decydują o całości. Tworzymy projekt łączący o sobie piękno i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Prezentacja

Zawsze osobiście prezentujemy Państwu projekt. Programy graficzne pozwalają na wirtualne oprowadzenie Państwa po nowej kuchni. Tłumaczymy przeznaczenie każdego zaprojektowanego elementu. Na tym etapie rozmów zapadają wiążące decyzje odnośnie projektu. Dobieramy kolorystykę, materiał, wykończenie.

Zamówienie

Umowa zobowiązuje nas do realizacji inwestycji z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Od tego momentu przyjmujemy pełną kontrolę nad procesem wdrażania projektu w życie.

Transport

Zapewniamy firmowy transport wyrobów objętych zamówieniem. Koordynujemy terminowość dostawy zakupionego u Nas sprzętu AGD.

Montaż

Zatrudniamy najlepszych montażystów w branży. Ich profesjonalizm i ogromne doświadczenie dają pewność prawidłowego przebiegu montażu. Na życzenie klienta zapewniamy instalatorów od podłączeń gazowych, elektrycznych i wodnych.

Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości oferowanych przez Nas wyrobów. Dowodem tego są dłuższe niż u konkurencji okresy udzielanej gwarancji. Chcemy abyście mieli Państwo poczucie dobrze zainwestowanych środków. Służymy serwisem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.